0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Women, Knockout stage
Breidablik
-
-
Paris Saint-Germain
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SK Slavia Prague
-
-
Arsenal Lfc
inprogress
۲۰:۰۰
DBK Fortuna Hjoerring
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Manchester City Lfc
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Biik Kazygurt
۰
۵
FC Bayern Munich
Finished
۱۱:۳۰
Broendby IF
-
-
Glasgow City Lfc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VfL Wolfsburg
-
-
FC Twente Enschede
inprogress
۱۹:۳۰
  International International Friendly Games
Peru
۱
۱
Uruguay
Finished
۰۵:۰۰
Bolivia
۳
۱
Haiti
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
CA Bragantino SP
۲
۲
Oeste FC SP
Finished
۰۴:۰۰
America FC MG
۲
۰
Vila Nova FC GO
Finished
۰۳:۰۰
Londrina EC PR
۰
۰
Figueirense FC SC
Finished
۰۱:۴۵
Criciuma EC SC
۱
۱
EC Vitoria BA
Finished
۰۱:۴۵
Parana Clube PR
۱
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۱:۴۵
CRB AL
۰
۰
Operario Fec PR
Finished
۰۳:۰۰
EC Sao Bento SP
۱
۲
Coritiba FC PR
Finished
۰۴:۰۰
  Slovenia Slovenia Cup
NK Aluminij Kidricevo
۱
۰
FC Koper
Finished
۱۸:۳۰
Nafta Lendava
-
-
NK Rudar Velenje
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga 2
Fuenlabrada CF
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Philippines Philippines Football League
Kaya Fc-iloilo
۳
۱
Green Archers United
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
۳
۰
Mendiola Fc
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
CA Tigre
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۰۱:۴۰
Chacarita Juniors
۱
۱
Deportivo Riestra Afbc
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
AD San Carlos
۲
۲
Limon FC
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۳
۱
Coquimbo Unido
Finished
۰۰:۳۰
CD Antofagasta
۱
۰
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۳:۰۰
  Romania Liga 2
AFC Turris-Oltul Turnu Magurele
-
-
AFC Uta Arad
inprogress
۲۰:۰۰
  Russia Zone Moscow
FC Strogino-M
-
-
FK Rosich
Finished
۱۸:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
۱
۲
Semen Padang FC
Finished
۱۲:۰۰
PSM Makassar
۶
۲
Arema FC
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
FC Bayern Alzenau 1920
۱
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
Foggia Calcio
-
-
Asd Turris Calcio
inprogress
۱۹:۳۰
  Denmark Amateur U21
BK Skjold
-
-
Vanlose IF
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone Privolzhye
Mordoviya
-
-
Krylia Sovetov-m Cpf Samara
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Primera Division, Clausura
Danubio FC
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boston River
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
CA Juventud De Las Piedras
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Cerro
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Poland Puchar Polski
Escola Varsovia Warszawa
۵
۵
Blonianka Blonie
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
SK Hostivar
-
-
Kolovraty
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Estudiantes
-
-
Deportivo Moron Res.
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
CA Barracas Central
-
-
Club Atletico Temperley
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Greece Cup EPSDA (West Attika zone)
Akratitos
-
-
Mandraikos
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Ns Mura
-
-
NK Bravo Publikum
Finished
۱۷:۰۰
  Slovakia U19 1. Liga
Dunajska Streda
-
-
Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Cup EPSI (Creta zone)
Asi Gonia
-
-
EAP
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Cup EPS Achaias
Panionios/Achilleas Agias
-
-
Anagennisi Patron
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania I Lyga
Banga Gargzdai
-
-
FK Atmosphere
inprogress
۱۹:۳۰
  USA USL, Championship
EL Paso Locomotive FC
۴
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Copa Argentina
CA Central Cordoba SE
-
-
Estudiantes De La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Russia Zone SFD/NCFD
UOR Dagestan
-
-
Vainakh Argun
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
Defensores De Belgrano
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Edenderry Town
-
-
Newbridge Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Norway Amateur U19 Interkrets
Skeid Fotball
-
-
Raufoss
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Germany Amateur Landespokal Hessen
FC 1931 Eddersheim
-
-
FC Giessen
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viimsi JK II
-
-
Parnu JK Poseidon N.
inprogress
۲۰:۳۰
Paide Linnameeskond III
-
-
Pärnu JK Vaprus II
inprogress
۲۰:۳۰
  Hungary NB I, Women
St Mihaly Szeged
-
-
Diosgyori VTK
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Justo Jose de Urquiza Reserves
-
-
Ca Argentino De Quilmes
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
CA San Miguel II
-
-
Acassuso Res.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia Moscow Championship
FSM-2
-
-
Krasnogvardeets
inprogress
۱۶:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
Fc Marica Milevo
-
-
FC Borislav 2009
inprogress
۱۶:۳۰
FC Borislav 2009
-
-
Fc Marica Milevo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Spartak Plovdiv
-
-
FK Gigant Saedinenie
Finished
۱۶:۳۰
  Bulgaria Third League South East
Zagorets Nova Zagora
-
-
FK Atletik Kuklen
Finished
۱۶:۳۰
  Ukraine Amateur Cup
Sc Poltava
-
-
FC Tavriya Novotroitskoe
inprogress
۱۳:۳۰
FC Olimpia Savyntsi
-
-
Lnz Lebedyn
inprogress
۱۴:۳۰
FC Dynamo-Univer Kharkiv
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
FC Junist Verchnia Bilka
-
-
Odek Orziv
inprogress
۱۵:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Pavlograd
-
-
FC Dnepragro Sinelnikovo
inprogress
۱۳:۳۰
Fc Legionary Dnipro
-
-
Skoruk Tomakovka
inprogress
۱۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Csm Politehnica Iasi
-
-
Acs Foresta Suceava
Finished
۱۲:۳۰
  International Youth U23 Friendly Games
Mexico
۱
۱
Argentina
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
-
-
Chinandega
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید